Utrzymanie i pielęgnacja zieleni - osiedle Garnizon

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Jako spółka należąca do Grupy Kapitałowej Hossa zarządzamy i administrujemy nieruchomościami biurowymi, hotelowymi i usługowymi, w tym prowadzimy kompleksową obsługę, wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych. Prowadzimy hotele i lokale gastronomiczne, zajmujemy się produkcją i sprzedażą piwa. Stworzyliśmy tak rozpoznawalne marki jak Garnizon, Stary Maneż czy Browar Vrest.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Utrzymanie i pielęgnacja zieleni – osiedle Garnizon
Gdańsk

ZAKRES ZADAŃ:
 • Utrzymanie i konserwację terenów zieleni na terenie obiektów osiedla GARNIZON w tym:
  koszenie i utrzymanie trawników,
  strzyżenie, sadzenie roślin, pielenie ogrodu, koszenie trawy i inne typowe prace ogrodnicze
  prace i cięcia pielęgnacyjne roślinności
  utrzymywanie porządku i czystości wokół budynków
  utrzymanie i pielęgnacja oczek wodnych
  obsługa maszyn, urządzeń ogrodniczych i sprzątających
  bieżące naprawy serwisowe narzędzi ogrodniczych
CO OFERUJEMY:
 • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
 • stabilne zatrudnienie
 • umowę o pracę
 • terminowość wypłaty wynagrodzenia
 • premie okolicznościowe
 • szkolenia
 • możliwość awansu
 • ubezpieczenie grupowe
 • pracę w zgranym zespole
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres mailowy:
[ukryte]    z dopiskiem Utrzymanie i pielęgnacja zieleni 

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej. 

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli:

KLAUZULA INFORMACYJNA:
1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 4, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:
Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzule
 • Numer ogłoszenia: 62980142
 • Data wyróżnienia: 8 listopada 2019
 • Data wprowadzenia: 25 października 2019
 • Aktualizacja: 15 listopada 2019
 • Wyświetleń: 1 027
 • Wyświetleń na liście: 39 015