Ogrodnika

Ogłoszenie podstawowe

Ogrodnika

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Ogrodnictwo / Florystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

ZATRUDNIĘ OGRODNIKA.
ZATRUDNIĘ OGRODNIKA DO PRACY W OGRODZIE W GDYNI 3-4 RAZY W M-CU.
ELASTYCZNE GODZINY PRACY.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
KOSZENIE, CIĘCIE KRZEWÓW, WYKONANIE OPRYSKÓW, PIELENIE I INNE KONIECZNE DO UTRZYMANIA OGRODU.
WYMAGANIA:

ZAANGAŻOWANIE, UCZCIWOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ, DBANIE O POWIERZONE MIENIE.

W CELU UZGODNIENIA SZCZEGÓŁÓW WSPÓPRACY PROSZĘ O KONTAKT.
KRZYSZTOF 501166... Wyświetl numer

Aktualizacja: 13.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

KRZYSZTOF

k...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Gdańsk Gdynia Gdańsk