Operator Atrakcji

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa techniczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Zadania
(Dział Operacyjny)

• obsługiwał różne atrakcje w parku, jak Wielki Drakkar, Totem
Wikingów, Rollercoaster Wikingów
• przyjaźnie witał gości odwiedzających atrakcje, za które jesteś
odpowiedzialny
• odpowiedzialny za sprawne wsiadanie i zsiadanie gości z atrakcji
• kontrolował system zabezpieczeń (zapięcie i sprawdzenie pasów)
• dbał o miejsce pracy tak, aby było bezpieczne i czyste
• mógł pełnić także inne role, np. animatora lub kasjera
Jesteś osobą:
• która dobrze czuje się w pracy w zespole
• która z pasją podchodzi do pracy z klientem
• która jest gotowa do pracy również popołudniami i w weekendy
• która jest sumienna i odpowiedzialna
• która chce pracować dorywczo
Oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy,
  • dla naszych pracowników oferujemy bezpłatny wstęp do wszystkich naszych parków rozrywki oraz zniżki na produkty w sklepach i restauracjach w naszych parkach.
  • pracę na umowę zlecenie w dni, które Ci odpowiadają,
Informacje o firmie
  • Jak się u nas pracuje?
    Praca, ale czujesz się jakbyś nie był w pracy.
    Poszukujemy pracowników do obsługi Parków: operatorów atrakcji, animatorów, techników, obsługę gastronomii.
    W naszej ofercie znajdziesz także stanowiska biurowo – administracyjne.
  • Dzień w firmie
    Majaland to rodzinny park rozrywki, który pozwala poczuć się niczym w bajce. Możesz liczyć na unikatową atmosferę pracy pełną rozrywki.
    W zależności od stanowiska Twoje obowiązki będą się różnić, ale do wszystkiego Cię przygotujemy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Majaland Gdańsk Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Migdałowa 4/30, 02-796 Warszawa.
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia
rekrutacji podczas Jobdays odbywającego się w parku Majaland Gdańsk
Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod
adresem e-mail custoerservice.warsaw@majaland.pl.
Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.
Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aktualizacja: 12.04.2024