Ogłoszenie nieaktualne

Operator badań NDT

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres zadań obejmuje:
  • Wykonywanie badań NDT w celu potwierdzenia zgodności wykonanych prac z wymogami zawartymi w dokumentacji konstrukcyjnej, wymogami towarzystw klasyfikacyjnych oraz z wymogami odpowiednich norm,
  • Realizowanie badań NDT zgodnie z planami, procedurami i instrukcjami,
  • Opracowywanie dokumentacji odbiorowej w zakresie wykonywanych badań,
  • Sporządzanie raportów z wykonanych badań.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Certyfikaty operatora badań NDT w metodach: VT2, MT2, UT2, PT2 (możliwość doszkolenia w przypadku braku którejś z metod)
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań NDT,
  • Sumienność, zdolność adaptacji do dynamicznych zmian, umiejętność pracy w grupie.
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Realizację ciekawych technicznie zadań,
  • Niestandardowe wyzwania w firmie obsługującej klientów z całego świata,
  • Możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych,
  • Uczestnictwo w szkoleniach rozwojowych i konferencjach branżowych.