Operator CNC

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Obowiązki:
  • programowanie i obsługa frezarki CNC HASS VF-2SS
  • programowanie i obsługa plotera CNC z plików .dxf i modeli 3D;
  • obsługa tokarki i frezarki konwencjonalnej;
  • prace ślusarskie (gwintowanie, szlifowanie, wiercenie).
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z maszynami skrawającymi;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • mile widziane doświadczenie z oprogramowaniem CAM (używamy NX CAM);
  • doświadczenie w pracy z elektronarzędziami;
  • umiejętność doboru parametrów skrawających;
  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i kompetencjami;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez wewnętrzne szkolenia;
  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy.
Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • możliwość uzyskania uprawnień

Informacje o firmie
Nasza Spółka jest odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby rynku w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych. W TMA AUTOMATION Sp. z o.o. projektujemy i budujemy nowoczesne, interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu robotyki, automatyki, mechaniki i systemów wizyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Administracja

728545... Wyświetl numer
i...@tma-a... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Redłowo
Al. Zwycięstwa 96/98
SMS
Wyświetl numer