Operator CNC

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Advert Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się producentem wyrobów z tworzyw sztucznych i nie tylko.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy fachowców na stanowisko:

Operator plotera CNC

Miejsce pracy: Dobrzewino

Zadania na stanowisku:
  • dobór odpowiednich materiałów, tworzyw oraz narzędzi wykorzystywanych do ich obróbki
  • obsługa maszyn CNC i programów sterujących
  • wprowadzanie korekty błędów w programowaniu maszyn i specyfikacji produktów
  • dbanie o jakość wykonywanych elementów
  • ustawianie i kalibracja narzędzi
Oczekiwania wobec kandydata:
  • ok. 2-letnie doświadczenie w obszarze obsługi maszyn CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Jeśli spełniasz powyższe, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Advert Sp. z o.o.(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Aktualizacja: 05.05.2024