Ogłoszenie nieaktualne

Operator CTP / DTP

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista

Zakres obowiązków
Weryfikacja i przygotowanie plików do druku, korzystając z oprogramowania graficznego
Przygotowanie form drukowych za pomocą systemu CTP
Kontrolowanie procesu drukowania na cyfrowych maszynach drukujących
Wymiana materiałów eksploatacyjnych
Kontrolowanie jakości oraz dopasowywanie ustawień maszyn drukujących
Nadzorowanie procesu przygotowania druku
Współpraca z DTP oraz innymi działami produkcji
Zastosowanie zasad bezpieczeństwa przy obsłudze maszyn

Nasze wymagania
Doświadczenie w pracy jako operator CTP / DTP
Znajomość programów graficznych takich jak Adobe Photoshop, Illustrator czy Corel
Umiejętność przygotowania plików do druku oraz ich poprawnej obróbki
Kreatywność i umiejętność proponowania rozwiązań technicznych związanych z drukiem
Umiejętność pracy w zespole
Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
Dokładność, sumienność oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
Gotowość do pracy w systemie zmianowym i elastyczność w podejściu do wymagań produkcji
Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

To oferujemy
Ciekawą pracę w atrakcyjnej branży
Zatrudnienie na umowie o pracę w dużej, stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, składającym się ludzi z pasją
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Niezbędne narzędzia pracy
Atrakcyjne warunki pracy

Benefity
ubezpieczenie na życie
spotkania integracyjne
parking dla pracowników

CV proszę składać na e-maila: [ukryte]
Informacje o firmie

Zakład Produkcyjny „ ALEXANDER” Piotr Pundzis
Jesteśmy wiodącym producentem gier planszowych i zabawek edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, działającym na rynku od 45 lat. Nieustannie rozwijamy się szukając nowych pomysłów i niestandardowych rozwiązań. Tworzymy zgrany zespół ludzi z pasją. Bardzo dbamy o przyjazną atmosferę pracy i dlatego cenimy ludzi z poczuciem humoru oraz pewnym dystansem do siebie. Specyfika branży wymaga od nas otwartości na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV, w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko w firmie Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis, ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno, NIP: 5891439727, Regon: 191477745.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na: