Operator- druk wielkoformatowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Reklama i kreacja,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • obsługa maszyn i urządzeń do druku wielkoformatowego
  • obsługa urządzeń produkcyjnych- ploter tnący, laminator
  • obsługa procesów produkcyjnych- docinanie, oklejanie, laminowanie i inne
  • dbałość o wysoką jakość produktu poprzez monitorowanie druku
  • dbałość o maszyny drukujące i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania
  • wysokie zdolności manualne
  • co najmniej podstawowa znajomość programów graficznych (Corel, Photoshop)
  • duża samodzielność i zaangażowanie w działaniu
  • umiejętność szybkiego uczenia się i logicznego myślenia
  • dokładność i precyzja w działaniu
  • uczciwość, komunikatywność i terminowość
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia i płacy
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wsparcie merytoryczne i szkolenia wewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę w młody zespole

Informacje o firmie
Jesteśmy stosunkowo młodą ale stale i dynamicznie rozwijającą się drukarnią wielkoformatową. W ciągu kilku lat działalności zbudowaliśmy solidny park maszynowy, zdobyliśmy ogromne grono stałych Klientów i nie zamierzamy na tym skończyć. Stawiamy na rozwój i ambitnie dążymy do założonych celów.
Jeśli Ty również jesteś ambitny, pracowity i pełen zapału to zapraszamy Cię do naszego zespołu. To ile zyskasz na współpracy z nami zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania!

Aktualizacja: 11.05.2023