Operator koparko - ładowarki

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnię operatora do obsługi koparko-ładowarki, praca na terenie Trójmiasta. Praca stała, od operatora oczekujemy: podstawowej wiedzy technicznej, odpowiednich kwalifikacji, wymagane doświadczenie. Oferujemy przyzwoite wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie wstępnej.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 502509... Wyświetl numer

Pełny opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Obsługa koparko-ładowarki zgodnie z zasadami i procedurami bezpiecznej pracy
Wykonywanie prac związanych z załadunkiem, rozładunkiem i przemieszczaniem materiałów, ziemi, gruzu lub innych surowców
Wykonywanie kopania, wykopywania i napełniania wykopów, dołów czy rowów na budowie lub terenie robót drogowych
Sprawdzanie i konserwacja koparko-ładowarki przed rozpoczęciem pracy oraz dbanie o jej właściwe działanie i stan techniczny
Utrzymywanie porządku i czystości na terenie robót oraz na stanowisku pracy
Zapewnienie przestrzegania wytycznych bezpieczeństwa i higieny pracy
Praca w zespołach przy większych projektach i współpraca z innymi pracownikami budowlanymi
Raportowanie wszelkich problemów, awarii lub nieprawidłowości związanych z pracą koparko-ładowarki
Aktualizacja swojej wiedzy i umiejętności związanych z obsługą i bezpiecznym użytkowaniem koparko-ładowarki.

Nasze wymagania

Przestrzeganie terminów i zaleceń dotyczących wykonywania zadań
Zgłaszanie awarii maszyny lub nieprawidłowości w jej działaniu odpowiednim służbom
Prowadzenie ewidencji dotyczących użytkowania maszyny i raportowanie wykonanych prac
Ciągłe doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji z zakresu obsługi koparko-ładowarki

To oferujemy

zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, preferowana forma zatrudnienia działalność
Informacje o firmie
Transport Ciężarowy, Wykopy, HDS : PLONA Gdańsk Firma działa na rynku krajowym od roku 1988. To firma z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy uprawnienia i sprzęt do świadczenia usług w zakresie transportu ciężarowego i robót ziemnych. Wykonuje usługi dla podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych.

Firma oferuje transport ciężarowy, sprzedaż kruszywa, usługi HDS, wynajem koparko-ładowarki oraz roboty ziemne.

Aktualizacja: 07.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

MARCIN

502509... Wyświetl numer
m...@op.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kowale
ul. Kominkowa
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer