Operator Ładowarki

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania formalne

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Posiadanie uprawnień operatora ładowarki jednonaczyniowej do 20 ton.
  • Inne uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych będą dodatkowym atutem.

Główne zadania

  • Załadunek surowców do lejów zasypowych lub ich pryzmowanie.
  • Sporządzanie mieszanek surowców.
  • Niwelacja terenu.
  • Utrzymanie maszyn w sprawności technicznej- usuwanie usterek.
  • Wykonywanie innych prac w ruchu zakładu, związanych z użyciem narzędzi ręcznych.

Co możesz zyskać pracując dla CEMEX?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z firmą zewnętrzną.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Pracę w firmie, która przestrzega zasad i standardów BHP.

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Gdynia, ul. Energetyków 1

Ogłoszenie z portalu

praca.pl