Operator Linii Produkcyjnej

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Kokoszki
Maszynowa 30
Operator Linii Produkcyjnej Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5750
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa linii produkcyjnych
  • Prace magazynowe
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Obsługa terminali komputerowych, skanerów, komputerów na produkcji
  • Obsługa wózków paletowych ręcznych i elektrycznych
Nasze wymagania
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych
  • Wskazane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Obsługa komputera
  • Obsługa wózków paletowych
To oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia już na stanowisku Operator I stopnia z wynagrodzeniem 4790,00 zł brutto +  do 20% premii (do 958,00 zł).
  • Na początek proponujemy umowę na okres próbny w celu sprawdzenia umiejętności pracownika i zapoznania ze specyfiką pracy.
  • Bardzo atrakcyjne dodatki stażowe już po pierwszym roku pracy. Dodatek wzrasta z każdym rokiem pracy.
  • Możliwość awansu na stanowiska brygadzisty i mistrza zmianowego.
  • Osoby posiadające umiejętności naprawy maszyn, uprawnienia spawalnicze, SEP- możliwość pracy w utrzymaniu ruchu.
  • Zapewniamy świadczenia pozapłacowe (pakiet Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie na życie UNUM), świadczenia pieniężne w okolicach świąt (2 razy w roku).
  • Dofinansowujemy/zwracamy częściowo koszty dojazdów do pracy.
  • Organizujemy spotkania integracyjne.
  • Każdemu pracownikowi zapewniamy w miarę możliwości dwutygodniowy urlop w okresie wakacyjnym oraz w okresie poświątecznym w grudniu.
  • Szkolenia na obsługę wózka widłowego finansowane przez pracodawcę.
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna (finansowana w całości przez pracodawcę)
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie (finansowane w całości przez pracodawcę)
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień
Informacje o firmie
Firma GDA Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowisko produkcyjne.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, produkującą materiały hydroizolacyjne na bazie bentonitu.
Po tym krótkim okresie działalności jesteśmy już jednym z najbardziej liczących się producentów wyrobów hydroizolacyjnych tego typu na świecie.

Aktualizacja: 24.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Aleksandra Kolos

538326... Wyświetl numer
a...@actig... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer