Operator maszyn CNC

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Service II Litt-Stal od 2006 roku świadczy kompleksowe usługi związane z produkcją i modernizacją infrastruktury ze stali. Zapraszamy na naszą stronę: www.litt-stal.pl
Stanowisko: operator maszyn CNC
Pracodawca oferuje:
Godziny pracy: 7:00-15:00, 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku
Tryb wypłaty: miesięczna
Miejsce pracy: Bąkowo Kowale praca stacjonarna
Umowa: umowa zlecenia, umowa o pracę
Twój zakres obowiązków:
obsługa maszyn CNC (wycinarka laserowa do blach)
realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie dokumentacji technicznej
wykonywanie pomiarów i kontrola jakości wykonywanego detalu
umiejętność korekcji parametrów narzędzi skrawających podczas operacji toczenia i frezowania
realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji
utrzymywanie maszyn w czystości i sprawności technicznej
przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i przestrzeni pracy
Nasze wymagania:
wykształcenie zawodowe lub techniczne
znajomość procesów obróbki metali i innych materiałów
doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
umiejętność czytania rysunków technicznych
precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Benefity:
premie uznaniowe, świąteczne
ubezpieczenie grupowe, parking dla pracowników, kawa, herbata

Aktualizacja: 28.03.2024