Operator maszyn produkcyjnych - nowa stawka 29zł brutto/h

Ogłoszenie nieaktualne

Operator maszyn produkcyjnych - nowa stawka 29zł brutto/h

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH
Miejsce pracy: BĘDZIESZYN
Nr Ref.: OMNF-01/2024

Masz doświadczenie w środowisku produkcyjnym? Szukasz pracy od zaraz i zależy ci na wolnych weekendach? Dołącz do nas!

Kim jesteśmy?
Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.


Aktualnie poszukujemy pracowników dla naszego klienta zajmującego się produkcją i dystrybucją części do układów ogrzewania, chłodzenia i klimatyzacji do samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych.


Czym będziesz się zajmował?
 • Obsługą maszyn produkcyjnych,
 • kontrolą jakości wyprodukowanych części,
 • udziałem w konserwacji i naprawach maszyn.

Czego od Ciebie oczekujemy?
 • Gotowości do pracy przy maszynach produkcyjnych (m.in. maszyny do produkcji finów czy do cięcia taśmy aluminiowej)
 • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
 • umiejętności i doświadczenia w zakresie montażu.

Co oferujemy?
 • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,
 • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 2 zmianowym,
 • stawkę 29 brutto/h - NOWA STAWKA!
 • premia frekwencyjna 10%,
 • pracę w przyjaznej atmosferze,
 • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta.
MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU!
Aplikacje prosimy wysyłać na adres [ukryte] w tytule wpisując numer referencyjny OMNF-01/2024, lub klikając APLIKUJ!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem [ukryte] / [ukryte] .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.”.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: [ukryte] (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: [ukryte] . Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Numer ogłoszenia: 65533444

Aktualizacja: 28.12.2023

Wróć do góry