Operator maszyn/koparki z językiem niemieckim

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Operator maszyn/koparki z językiem niemieckim Umowa o pracę
obserwuj

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
13850 - 18000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Zadania:
  • Układanie kabli NN i SN dla energii odnawialnej i fotowoltaicznej,
  • Prace ziemne, wykopy i przekopy (praca fizyczna),
  • Obsługa koparek, minikoparek, ładowarek kołowych i gąsiennicowych.
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy B (wymóg konieczny),
  • Doświadczenie w pracy jako operator koparki lub operator maszyn budowlanych,
Mile widziane prawo jazdy kat. B+E lub C+E oraz znajomość języka angielskiego.
Gwarantujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • 190-200 godzin do wyrobienia miesięcznie (więcej dla chętnych)
  • Umowę na czas nieokreślony,
  • Zatrudnienie od zaraz na stałe,
  • Płatne 30 dni urlopu w ciągu roku,
  • Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR” – oddzwonię!
Informacje o firmie
Niemiecka firma budowlana zajmująca się pracami ziemnymi, instalacjami elektrycznymi oraz rozbiórkami zatrudni na stanowisko:
Operator koparki/Operator maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Diepenau (Dolna Saksonia)
Stawka: 17-21 euro/h