Operator Produkcji 5500 zł brutto/msc

Ogłoszenie nieaktualne

Operator Produkcji 5500 zł brutto/msc

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Nr ref: PPI-04/2024

Operator produkcji

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Nr Ref.: PPI-04/2024

Szukasz pracy? Chcesz rozwijać się wśród specjalistów? Masz wykształcenie techniczne? Dołącz już dziś i pracuj z Grupą Progres! Dla naszego klienta, znanej na rynku firmy zajmującej się obróbką stali, szukamy kandydata, takiego jak Ty!

Kim jesteśmy? Grupa kapitałowa Progres - jesteśmy ogólnopolskim dostawcą rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Kim jest nasz klient? Firmą zajmującą się dystrybucją stali nierdzewnej i aluminium. Oferującą usługi w zakresie cięcia laserem i strumieniem wody, cięcia laserowego rur i profili oraz gięcia. Organizacja klienta w Polsce, to Centrala firmy w Pruszczu Gdańskim, Magazyn Centralny w Strykowie oraz 6 oddziałów na terenie całego kraju.

Czym będziesz się zajmował?
 • pracą przy obsłudze laserów przemysłowych do cięcia metalu, m.in. nakładaniem materiału do cięcia na maszyny, zdejmowaniem gotowych elementów z maszyny,
 • pakowaniem gotowych elementów,
 • pomocą przy gięciu na prasach krawędziowych.
Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?
 • Wykształcenia technicznego,
 • umiejętności w posługiwaniu się komputerem,
 • brak przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów, lub uprawnienia UDT,
 • mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji.
Co oferujemy?
 • umowę o pracę tymczasową,
 • wynagrodzenie 5500 zł brutto,
 • pakiet dodatków pozapłacowych m.in. program My Benefit, dofinansowanie wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie,
 • system 4 brygadowy (2 dni pracy, 2 dni wolnego – praca po 12h),
 • perspektywę rozwoju zawodowego, możliwość szybkiego przejęcia bezpośrednio do firmy,
 • dobrą organizację pracy i atmosferę w zakładzie pracy.
Aplikacje prosimy wysyłać klikając APLIKUJ.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr [ukryte] lub [ukryte] . Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę..

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych..
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 12.04.2024

Aktualizacja: 12.04.2024

Wróć do góry