Operator produkcji / Operator maszyn

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • chęć do podjęcia stałej pracy,
  • zainteresowanie nabywaniem nowych umiejętności i kwalifikacji,
  • mile widziane obycie w pracy przy produkcji lub innym stanowisku fizycznym (ale mamy stanowiska również dla osób bez doświadczenia),
  • zainteresowanie pracą zmianową (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocki pracy...).

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcji przemysłowej,
  • zaopatrywanie stanowiska w komponenty,
  • umieszczenia elementów na maszynie i uruchamianie procesu obróbki,
  • standardowe konserwacje urządzeń produkcyjnych,
  • współpraca z Liderem zmiany i pozostałymi Pracownikami.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • wynagrodzenie w podstawie na START 5 500 brutto + premie + dla chętnych możliwość nadgodzin,
  • zaawansowany pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, karta upominkowa,
  • program emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie,
  • sponsoring wczasów i inne gratyfikacje z ZFŚS,
  • kursy i szkolenia sponsorowane w 100%, takie jak: uprawnienia na wózki widłowe, suwnice UDT, uprawnienia elektryczne SEP, obsługa maszyn CNC,
  • parking firmowy.

Nr. ref.: UOP

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

SEARCHERS

Lokalizacja

Adres
Pruszcz Gdański

Ogłoszenie z portalu

praca.pl