Operator produkcji - praca dla Pań i Panów

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta z przemysłu automotive szukamy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja: Gdańsk Matarnia

Zakres obowiązków:
  • Proste czynności montażowe i produkcyjne;
  • Kontrola jakości półproduktów i gotowych wyrobów;
  • Kontrola przyjętych materiałów i surowców;
  • Wkręcanie elementów;
  • Pakowanie produkcji.

Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej;
  • Zdolności manualnych;
  • Wytrwałości i chęci do pracy;

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Kompleksowe wdrożenie do nowej pracy;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Darmowe napoje;
  • Wolne weekendy.

rosimy o dodanie klauzuli: Prosimy o dodanie klauzuli: Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

Aktualizacja: 20.11.2023