Operator - Programista Maszyn CNC

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania:
  • Odpowiedzialność za programowanie, konfigurację i obsługę 2-3 maszyn Elumatec (przeszkolenie z zakresu sterowania i obsługi maszyn prowadzone przez Elumatec Poland),
  • Praca jako operator CNC, obróbka profili aluminiowych urządzeń dźwigowych,
  • Dbanie o najwyższą jakość wytwarzanych produktów,
  • Ścisła współpraca z przełożonym i zespołem.
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu i obsłudze maszyn CNC,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • Znajomość zagadnień pomiarowych i montażowych jako dodatkowy atut,
  • Umiejętność pracy w grupie i współpracy z zespołem,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, chęć uczenia się i rozwoju.
  • Znajomość programu Elucad jako dodatkowy atut.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę w międzynarodowym środowisku pracy z perspektywami rozwoju oraz w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość pracy w nowej szwedzkiej fabryce w Gdańsku (dzielnica Matarnia) – praca w profesjonalnym i doświadczonym zespole w systemie jednozmianowym,
  • Wynagrodzenie zależne od wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji- 6500-9000 zł brutto,
  • Wsparcie w zdobywaniu nowych kompetencji i wiedzy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Doskonały program szkoleń i wdrożeń, Opieka medyczna Luxmed.
Informacje o firmie
TALENT HR Sylwia Chałupczyńska jest ekspertem i liderem branży HR z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego i rekrutacjach stałych na terenie całej Polski.
Agencja Pracy - numer certyfikatu 30339.
Dla naszego Partnera Biznesowego, który od prawie 80 lat z sukcesem działa na rynku międzynarodowym – jednego z największych na świecie producentów urządzeń dźwigowych, sprzedającego i dystrybuującego w ponad 70 krajach, poszukujemy kandydata.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez TALENT HR, Bpa Albina Małysiaka 24C/20 30-389 Kraków. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Aktualizacja: 26.03.2024