Operator programista tokarki CNC

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży konstrukcji stalowych.
Do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków
  • obsługa obrabiarek do obróbki metali -  Tokarka CNC, Tokarka konwencjonalna
  • dobór narzędzi zgodnie z zaplanowaną technologią,
  • kontrola jakości detali wykonywanych na maszynie,
  • planowanie produkcji i dbałość o harmonogram produkcji,
Nasze wymagania
  • znajomość technologii obróbki tokarskiej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi,
  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy,
  • zaangażowanie w powierzone zadania;
To oferujemy
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę, lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wyników pracy
  • możliwość rozwoju, produkcja jednostkowa, detale bardzo zróżnicowane, stawiamy na nowoczesne rozwiązania
  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • dodatki świąteczne
  • dofinansowania do szkoleń i kursów
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy