Rozlewnia LPG - operator + kierowca

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 5700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Jeżeli:
  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy.
  • Jesteś dokładny i skrupulatny przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Lubisz przewidywalne zadania i obowiązki.
  • Nie straszne Ci liczenie i ruch.
  • Lubisz spokój i porządek.
to jest to praca właśnie dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz stabilnej pracy na jasnych zasadach i jesteś dokładny i zorganizowany  – wyślij nam swoje CV!

Według nas idealny kandydat to ktoś, kto uczciwie wykonuje swoją pracę i entuzjastycznie podchodzi do powierzonych obowiązków. Szukamy kogoś dokładnego, lubiącego spokój,  chcącego się uczyć i lubiącego pracę z ludźmi.

Nie wymagamy żadnego doświadczenia.

Do Twoich obowiązków należeć będą:
  • Uzupełnianie i magazynowanie butli z gazem Propan-Butan
  • Dbanie o prowadzenie ewidencji uzupełnionych butli
  • Obsługa klienta na placu rozlewni. (doradztwo i wydawanie butli)
  • Dostawy butli do naszych klientów na terenie Gdańska i okolic.
  • Dbanie o porządek na rozlewni i monitorowanie potrzeb materiałowych.
Oczekujemy:
  • Dokładności i sumienności.
  • Uczciwości w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • Umiejętności sprawnego dodawania i odejmowania.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. min. B
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Pracę w małym zespole opartą na wzajemnym szacunku i jasnych zasadach
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie dostosowane do zaangażowania i wykonywanych obowiązków
  • Dwuzmianowy system pracy od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 14:30 i/lub 11:00 – 19:00 z opcją indywidualnego grafiku z jedną dowolnie wybraną sobotą w miesiącu w godz 7:00 – 14:00
  • Okres wdrożeniowy i wsparcie starszych stażem koleżanek i kolegów
  • Wyrozumiałego kierownika
  • Stabilizację - szukamy kogoś do naszej ekipy przynajmniej na kilka lat
  • Możliwość wypracowywania dodatkowych godzin wliczanych do wynagrodzenia
  • Premie kwartalne
  • Nieograniczone miejsce parkingowe
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.
Informacje o firmie
Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami sięgającymi 1991r. Jesteśmy nastawieni na rozwój i ciągłe zmiany windujące nas na coraz wyższe standardy.
Poszukujemy osoby (Pana) gotowego do współpracy z nami przy uzupełnianiu, magazynowaniu i dostawach butli gazowych Propan-Butan.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MarRom1 Roman Janiszek w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

LUB:

Aktualizacja: 22.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Mar-Rom1 rozlewnia i dostawy gazu

609648... Wyświetl numer
L...@marro... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Orunia
Trakt Świętego Wojciecha 223/225
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer