Operator terminal kontenery. Port Gdańsk, Gdynia. Kierowca B lub C

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Opis
Scaffizo Terminals PL Sp. z o.o. wykonująca usługi na terenie terminali przeładunkowych w portach Trójmiasta
poszukuje:

Operator ciągników terminalowych - Gdańsk - Gdynia - kierowca kat. B lub C

Operatorzy
sprzętu terminalowego to specjaliści, którzy mają duże doświadczenie i wymagane uprawnienia do obsługi sprzętu terminalowego. Do takich sprzętów należą suwnice bramowe suwnice i dźwigi nabrzeżowe, ciągniki terminalowe, urządzenia specjalistyczne (RST) oraz wózki widłowe. Pracując na tym stanowisku będziesz rozwoził kontenery po terminalu spod statków na place składowe lub do magazynu lub przewoził kontenery do załadunku wagonów.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B lub C
  • dyspozycyjność
Obowiązki:
  • praca na terminalu kontenerowym Gdańsk lub Gdynia
  • przewóz kontenerów
Oferujemy:
  • szkolenie na Operatora ciągników terminalowych
  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczny system pracy - praca zmianowa

Jeśli po przeczytaniu tego opisu myślisz „to jest moja praca” – wyślij do nas swoją aplikację.
Numer referencyjny: OP/Scaffizo

Prosimy o zawarcie formuły:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy
z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Scaffizo Terminals PL sp. z o.o.. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są dla potrzeb rekrutacji, nie są profilowane. Zamieszczanie w aplikacji dodatkowych danych osobowych (np. wizerunek) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie. Aplikujący posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 01.03.2024