Operator układarek kontenerowych - Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Kierowcy,
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Od ponad 30 lat pracujemy dla największych linii żeglugowych na świecie. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich oraz prowadzimy depoty kontenerowe w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i w Warszawie.

Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce i w Hiszpanii. W naszej grupie pracuje ponad 250 osób.
W 2023 roku uruchomiliśmy nową usługę w postaci terminala kontenerowego inland, oferującą przewozy intermodalne oraz przeładunek pełnych kontenerów.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Operator układarki kontenerowej

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków
  • kierowanie i obsługa układarek kontenerowych
  • współpraca z pozostałymi pracownikami depotu przy przeładunkach kontenerów

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • gotowość do pracy III zmianowej (7:00-15:00 15:00-23:00 23:00-7:00)
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność, precyzja i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
Mile widziane
  • uprawnienia kategoria 1K lub na podstawowe kursy operatora wózków jezdniowych

Co oferujemy?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego)

Zachęcamy do Aplikacji.

Aktualizacja: 11.04.2024