Operator Utrzymania Obiektu

Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Aktualizacja: 15 dni temu

Wymagania:

Do Zespołu Higieny która zajmuje się sprzątaniem obszaru produkcyjnego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Operatora Utrzymania Obiektu. Czym będziesz się zajmować?

  • Przygotowywaniem obszaru produkcji do operacji procesowych - czyszczeniem oraz dezynfekcją pomieszczeń i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Dbaniem o dostępność materiałów higienicznych w podległych obszarach
  • Bieżącym usuwaniem odpadów z pomieszczeń procesowych
  • Zapewnieniem  dostępności odzieży ochronnej w podległych obszarach
  • Prowadzeniem dokumentacji zgodnie z wymaganiami GMP
Jeśli posiadasz:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem czystości
  • Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, kosmetycznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem
  • Takie cechy jak dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Dostępność do pracy zmianowej (6-14/10-18)
Ważne:
  • Proponujemy umowę o pracę z agencją pracy tymczasowej

Obowiązki:

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne wyposażenie laboratoryjne
  • Konferencje i szkolenia na całym świecie

Oferujemy:

Oferujemy

  • Kartę Multisportu
  • Programy Rozwojowe
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Pakiet relokacyjny
  • Dzień owocowy
  • Spotkania integracyjne
  • Platformę benefitów
  • i wiele więcej

Ogłoszenie podstawowe
Polpharma Biologics
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 77 dni (do 25.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63339444
  • Data wyróżnienia: 25 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 25 marca 2020
  • Aktualizacja: 9 kwietnia 2020
  • Wyświetleń: 221
  • Wyświetleń na liście: 4 668
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku