Operator wózka widłowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Główne obowiązki:
Wykonywanie prac transportowych dużych ciężarów i gabarytów pomiędzy działami oraz załadunek i rozładunek transportów zewnętrznych.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia UDT
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie zatrudniającej ponad 2 tys. pracowników – w okresie pandemii nie redukowaliśmy etatów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (działalność gospodarcza)
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł oraz dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy do 1000zł/os
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie od 35 zł/os