Operatorzy maszyn produkcyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: OP/IJ/2024/04

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.
Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991

Dla swojego klienta zatrudnimy osoby na stanowisko:
Operatora maszyn !

Zadania:
  • naprawy bieżące i konserwację maszyn montażowych i testujących
  • informowanie przełożonych o akcjach naprawczych i efektach naprawy, prowadzenie dziennych zapisów w zakładowej bazie danych
  • przygotowanie maszyn do produkcji i konserwacji z wyprzedzeniem umożliwiającym sprawne uruchomienie produkcji – przeglądy prewencyjne i zapisy w bazie danych
Wymagania
  • wykształcenie techniczne bądź mechaniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę;
  • BARDZO DOBRE WYNAGRODZENIE
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • system premiowy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • karta multisport

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami

Aktualizacja: 26.03.2024