Opiekun Architekta Wnętrz

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Orłowo
al. Zwycięstwa 256
Opiekun Architekta Wnętrz Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: OP/ARCH

STANOWISKO:
OPIEKUN  ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

BRANŻA:
WYPOSAŻENIE WNĘTRZ | MEBLE + OŚWIETLENIE + DEKORACJE

SPENSEN HOME COLLECTION to showroom z ofertą ekskluzywnych marek wyposażenia wnętrz. Oferuje klientom światowe marki segmentu PREMIUM. Asortymentem sklepu są luksusowe meble, oświetlenie a przede wszystkim artykuły dekoracyjne i prezenty. Firma proponuje klientom usługi doradztwa i stylizacji wnętrz. To miejsce, w którym znaleźć można światowe marki takie jak: EICHHOLTZ, FLOS, ALESSI, MISSONI HOME, LALIQUE, BOLIA  i wiele innych.

Do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:
OPIEKUN / DORADCA ARCHITEKTA WNĘTRZ

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie unikalnej i przyjaznej obsługi w relacjach z architektami
  • utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi firmami architektonicznymi, architektami wnętrz i dekoratorami wnętrz
  • informowanie o asortymencie i ofercie marki SPENSEN
  • analiza, kontrola i prowadzenie złożonych zamówień
  • handlowa akwizycja rynku, pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  • realizowanie założonych budżetów sprzedaży co bezpośrednio przekłada się na wynagrodzenia

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży i jakościowej obsłudze Klienta i Architekta
  • znajomość branży wyposażenia wnętrz, w szczególności z segmentu mebli i akcesoriów ekskluzywnych oraz oświetlenia - będzie atutem lecz to nie warunek
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja, pozytywne nastawienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie: zależy nam na pracy z osobą, której chce się chcieć
  • gotowość do nauki: ciekawość w zdobywaniu wiedzy zarówno tej produktowej jak i dotyczącej pracy z klientem i zespołem
  • umiejętność pracy w różnorodnym zespole
  • znajomość i komunikatywność w języku angielskim
  • skoncentrowanie na osiąganiu celów i rozwoju
  • determinacja w osiąganiu wyników sprzedażowych
  • umiejętności sprzedażowe poparte doświadczeniem

Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe premie uzależnione od wyniku pracy
  • przejrzysty system premiowy
  • pracę w systemie stacjonarnym połączonym z możliwością home office, od poniedziałku do piątku - weekendy są dla Ciebie
  • szkolenie wprowadzające i miłą atmosferę pracy - dbamy o to, by nasi pracownicy lubili swoją przestrzeń pracy
  • możliwość szkoleń i wyjazdów zagranicznych, co za tym idzie możliwość i determinacja swojego rozwoju
  • komputer i  telefon służbowy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
Informacje o firmie

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 11.06.2024