Ogłoszenie nieaktualne

Opiekun Budynku

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Wymagania formalne:
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • Preferowane wykształcenie techniczne
  • Obsługa komputera
Zakres obowiązków
  • Zapewnienie utrzymania właściwych parametrów infrastruktury technicznej budynku. W szczególności za: sprawność systemów wentylacji, klimatyzacji, instalacji elektrycznych i teletechnicznych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, stolarki budowlanej
  • Poprawności działania urządzeń, aparatury, sprzętu, narzędzi i instalacji będących na wyposażeniu obiektu
  • Monitoring ciągłości działania rozprężni tlenu, wymiana butli z tlenem
  • Obsługa bieżącej dokumentacji

ZGŁOSZENIE:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [ukryte] , a w tytule wiadomości napisać "Rekrutacja — Opiekun Budynku"

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SWISSMED CENTRUM ZDROWIA S.A. z siedzibą w: Wileńska 44, 80-215 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aktualizacja: 02.08.2024