Opiekun Klienta

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 4900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych.
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie produktów i usług oferowanych przez Bank.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Banku.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie  średnie lub wyższe (preferowane ekonomia, rachunkowość, finanse lub bankowość).
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, dobra znajomość technik i metod sprzedaży oraz rozwinięte zdolności sprzedażowe.
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów.
  • Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Umiejętność organizacji  pracy własnej i zespołowej.
  • Znajomość rynku usług finansowych i ubezpieczeniowych.
  • Znajomość specyfiki lokalnego rynku.
Poszukujemy osoby komunikatywnej, odpowiedzialnej i samodzielnej, radzącej sobie z pracą pod presją czasu, stresem i realizacją celów.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie.
  • Szkolenia wdrażające.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną i Pracowniczy Program Emerytalny.
Informacje o firmie
 Bank Spółdzielczy w Pucku pod względem osiąganych wyników finansowych plasuje się na wysokich miejscach wśród banków spółdzielczych w Polsce. Bank Spółdzielczy w Pucku jest w pełni bezpieczny zarówno dla tych klientów, którzy powierzyli nam swoje środki finansowe, jak dla tych, którym świadczymy usługi przekazu środków pieniężnych w systemie rozliczeń międzybankowych. Do podstawowych celów działalności Banku należy zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej, jak również wspieranie rozwoju gospodarczego w środowisku lokalnym.

Jeżeli zdecyduje się Pani/Pan ubiegać o zatrudnienie w Banku Spółdzielczym w Pucku, prosimy o zamieszczenie następujących klauzul w dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Pucku, z siedzibą w Pucku ul. gen. Józefa Hallera 3, 84-100 Puck. Wyrażam zgodę /* Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Pucku, z siedzibą w Pucku ul. gen. Józefa Hallera 3, 84-100 Puck. Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną administratora danych: Banku Spółdzielczego w Pucku *niepotrzebne skreślić