Ogłoszenie nieaktualne

Opiekun medyczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

CENTRUM POMOCOWE CARITAS
im. św. Jana Pawła II ul. Fromborska 24, Gdańsk
ogłasza nabór na stanowisko: OPIEKUN/OPIEKUN MEDYCZNY w Domu Pomocy Społecznej i Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym.
WYMAGANIA:
  1. Wykształcenie
    -średnie (mile widziane kwalifikacje zawodowe: opiekun medyczny )
    – umiejętność pracy w zespole
    – punktualność, rzetelność, odpowiedzialność
    – wysoka kultura osobista,
    – życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do osób starszych i z niepełnosprawnością
  2. Zakres obowiązków
    -wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych
    -karmienie i pomoc w spożywaniu posiłków
    -zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym
    – współpraca w zespole pielęgnacyjno -opiekuńczym
  3. Oferujemy
    – umowę zlecenie
    – pracę zmianową w 12h systemie pracy
    – termin rozpoczęcia: od zaraz
Dokumenty prosimy składać do 31 maja, osobiście lub przesłać na adres e-mail: [ukryte]
Telefon do kontaktu: 58 511 35 04

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Caritas Archidiecezję Gdańską z siedzibą w Sopocie, zgodnie z ustawą z z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)

Aktualizacja: 22.05.2024