Opiekun / Opiekunka klienta online

Ogłoszenie mini
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Polna 64
Opiekun / Opiekunka klienta online Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
  • E-mailowa i telefoniczna obsługa klientów z Polski i z zagranicy.
  • Udzielanie informacji o oferowanych usługach.
  • Przygotowywanie klientów do wizyt w klinikach.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

CO BĘDZIE CI POTRZEBNE?
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Płynna komunikacja w języku polskim (zarówno w mowie jak i w piśmie)
  • Znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację telefoniczną i mailową.
  • Empatia i dojrzałość emocjonalna.
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność przekonywania.
  • Gotowość do pracy zmianowej (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20).
  • Mile widziane: doświadczenie w obsłudze Klienta.

CO ZYSKASZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS?
  • Proces szkoleniowy w ramach godzin pracy, który przygotuje Cię do wykonywania powierzonych obowiązków.
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych.
  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz motywacyjny system premiowania.
  • Po trzech miesiącach zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Pracę dwuzmianową: 7.00 – 15.00, 12.00 – 20.00.
  • Miłą atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek.
  • Pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz w gronie miłych i uśmiechniętych ludzi.
  • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna, pakiet badań laboratoryjnych, korzystne ubezpieczenie NNW Allianz.
Informacje o firmie

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.
Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.
INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.
Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników - lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie