Opiekun/asystent osoby niepełnosprawnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko opiekun/asystent osoby niepełnosprawnej w Zespole ds. Mieszkalnictwa Wspieranego w wymiarze pełnego etatu na czas zastępstwa w okresie usprawiedliwionej nieobecności pracownika.

Wymagania na stanowisko:
  1. wykształcenie min. średnie oraz kwalifikacje do wykonywania zawodu: opiekuna medycznego lub opiekuna środowiskowego/opiekunki środowiskowej lub asystenta osoby niepełnosprawnej,
  2. co najmniej roczny staż pracy w tym minimum trzymiesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi w jednej z jednostek świadczących usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi np. w szpitalu psychiatrycznym, jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym, zakładzie rehabilitacji.

Główne obowiązki:
  1. diagnozowanie sytuacji osób, którym przyznany został pobyt w mieszkaniu wspieranym/chronionym oraz współuczestnictwo w opracowaniu indywidualnych planów wspierania i ich ewaluacji,
  2. zapewnienie mieszkańcom wsparcia określonego w indywidualnych planach wspierania, w szczególności prowadzenie treningów, asystowanie w czynnościach dnia codziennego, świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych oraz usług opiekuńczych w ustalonym zakresie i wymiarze

Dokumenty zawierające minimum CV i kopię/skan dokumentu potwierdzającego kwalifikacje w jednym z w/w zawodów należy składać do dnia 30 listopada 2023:
osobiście  lub przesyłać pod adresem: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni, 81 - 265 Gdynia, ul. Grabowo 2, Dział Kadr z dopiskiem "opiekun/asystent osoby niepełnosprawnej ZMW - oferta pracy”
mailowo pod adresem  [ukryte]  z dopiskiem "opiekun/asystent osoby niepełnosprawnej ZMW - oferta pracy”

Dodatkowe informacje można uzyskać w Zespole ds. Mieszkalnictwa Wspieranego pod numerem telefonu: [ukryte] bądź mailowo: [ukryte]
Informacje o firmie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej jest częścią gdyńskiego systemu polityki społecznej i został powołany, aby organizować przestrzeń dla działań w obszarze pomocy społecznej. Naszą misją jest wspieranie gdynian, w sposób uwzględniający ich konkretne potrzeby i możliwości. Nasze działania mają zawsze na względzie spójność rodzin i społeczności lokalnych oraz są zorientowane na wzmacnianie ich samodzielności i aktywności.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. s 1 z późn.zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Grabowo 2, 81 - 265 Gdynia, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.