Opiekunka do punktu opieki dla dzieci do lat 3

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
40
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Szukamy Opiekunki dla dzieci podczas MINI SMYKÓW czyli dziennej opieki dla dzieci do lat 3.

 WYMAGANE:  kwalifikacje do opieki nad dziećmi do lat 3 :
- Odpowiednie wykształcenie lub Kurs Opiekuna w Żłobku, Opiekuna Dziennego.
KIEDY I GDZIE?
Poniedziałek- Czwartek w godzinach 8:3012:00 w Mini Świat Gdynia
KOGO SZUKAMY?
Osoby odpowiedzialnej, lubiącej i mającej doświadczenie / wykształcenie w pracy z dziećmi lub Kurs Opiekuna Dziennego dla dzieci do lat 3.
Praca polega na organizowaniu i animowaniu czasu dzieciom, wspieranie ich rozwoju poprzez różne aktywności.
CO OFERUJEMY?
Wynagrodzenie od 35zł netto/h
Praca 4 razy w tygodniu w godzinach 8:30-12:30
Szukamy Ciebie? Wyślij CV na adres: [ukryte] lub zadzwoń [ukryte]

Informacje o firmie
Mini Smyki to Punkt Opieki Dziennej dla dzieci od 1,5 roku do lat 3 w MINIŚWIECIE W GDYNI. To atrakcyjna alternatywa dla żłobka i bardzo dobry sposób na to, aby przygotować siebie i dziecko do pójścia do przedszkola!
Praca od  ZARAZ :)
GRUPA 1: WTORKI I CZWARTKI 9:00-12:00
GRUPA 2: PONIEDZIAŁKI I ŚRODY 9:00-12:00
CO NAS WYRÓŻNIA?
3-GODZINNA OPIEKA opieka zamiast całodziennego żłobka - opcja dla rodziców, którzy nie pracują na pełen etat ale potrzebują załatwić swoje sprawy lub chwilę popracować
MAŁE GRUPY - do 10 maluszków pod okiem 2 opiekunów/ek
OBOWIĄZKI:
- Organizacja  i przeprowadzenie zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci,
- Opieka nad dziećmi

Aktualizacja: 07.03.2024