Opiekunka

Ogłoszenie podstawowe
Wejherowo Śmiechowo Opiekunka Umowa zlecenie
obserwuj

Opiekunka

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
26 - 30
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Poszukuję opiekunki dla 68 letniego mężczyzny
Wesoły, przyjazny pan w wieku 68 lat po udarze.
Niedowład prawej strony ciała ( sam chodzi )
Afazja mowy.
Mimo to jest uprzejmym mężczyzną, lubi rozmawiać mimo przeszkód i uwielbia towarzystwo.
Poszukuję osoby, która przyjdzie 3x w tygodniu po 2h, za dodatkową opłatą zrobi cotygodniowe zakupy oraz pójdzie na badania krwi i kontrolę lekarską.
Tata myje się sam, jedyna pomoc higieniczna to obcięcie paznokci oraz posprzątanie łazienki po kąpieli (zmycie wody).

Obowiązki:
- sprzątanie domu - codzienne porządki, kurze, podłogi, pranie, zmiana pościeli itp.
- robienie zakupów raz na tydzień
- rozłożenie lekarstw
- pójście do lekarza ( około 2x na 3 miesiące)
- pomoc przy obcięciu paznokci
- rozmowa

Wymagania
-uprzejmość
- podstawowa wiedza w zakresie opieki nad starszymi
- sumienność

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Anna

504047... Wyświetl numer
a...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Wejherowo Śmiechowo
SMS
Wyświetl numer