Opiekun/opiekunka dziecięca

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Borkowo zaprasza do współpracy opiekuna/opiekunkę w żłobku

Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • korzystne warunki uczestnictwa w programie prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie OC i NNW
  • udział w programach lojalnościowych
  • korzystne warunki uczestnictwa dla zainteresowanych kartą sportową
  • ciągły rozwój dzięki bogatej ofercie szkoleniowej firmy
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego w firmie
  • zniżkę na studia w jednej z największych uczelni niepublicznych w Trójmieście
  • preferencyjne warunki pobytu w żłobku/przedszkolu dla dzieci pracownika
  • pracę w nowoczesnych przestrzeniach, z zapleczem materiałów dydaktycznych
  • przyjazną atmosferę w zespole
Na co zwracamy uwagę u kandydatów:
  • dobry kontakt z dziećmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • inwencja w działaniu, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
  • doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane
Zadania:
  • opieka nad dziećmi i dbanie o ich bezpieczeństwo
  • współpraca z rodzicami, specjalistami oraz członkami Zespołu MegaMocnych
  • czynny udział w działalności przedszkola
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, prześlij do nas swoją aplikację.

Informacje o firmie
Niepubliczne placówki edukacyjne MegaMocni działają na terenie Trójmiasta i okolic od 2013 roku. Obecnie posiadamy sieć placówek w których zatrudniamy ponad 180 pracowników. Na co dzień, w myśl zasady "bo najważniejsze jest dziecko", dbamy o intelektualny, fizyczny, społeczny i emocjonalny rozwój dzieci.

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę: www.megamocni.edu.pl/kariera

Aktualizacja: 29.04.2024