Ogłoszenie nieaktualne

Optometrysta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Optyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Laguna Medical Sp. z o.o. - jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu zatrudni optometrystę.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie na stanowisku optometrysty w salonie optycznym lub placówce medycznej
- bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista
- przyjazne nastawienie do Pacjentów

Główny zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa Pacjentów Kliniki
- dbałość o profesjonalny wizerunek kliniki i wysokie standardy etyczne
- czynne uczestnictwo w badaniach kwalifikacyjnych Pacjentów
- pomoc i koordynacja badań przedoperacyjnych
- prowadzenie dokumentacji
- przeprowadzanie wywiadów wstępnych z Pacjentami

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
- stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjna lokalizacja - w ścisłym centrum Gdyni

Informacje o firmie
Laguna Medical Sp. z o.o., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od 20 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną, zyskując coraz większe grono zadowolonych Pacjentów. Dużą wagę przywiązujemy zarówno do jakości wyposażenia naszych ośrodków, jak również kwalifikacji i kompetencji całego zespołu, ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Pacjentów są dla nas priorytetem.

Aktualizacja: 21.03.2024