Osoba sprzątająca przyczepy

Ogłoszenie maxi

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Obowiązki:
  • sprzątanie szkółki (świetlica, kuchnia socjalna, stoliki)
  • sprzątanie przyczep po wymeldowaniu gości
  • kwaterowanie i wykwaterowywanie gości
Szukamy osoby, która potrafi dobrze i szybko sprzątać oraz samodzielnie wykonywać swoje obowiązki.
Jest to praca dla osób niebojących się pająków

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– elastyczny czas pracy
– możliwość korzystania ze sprzętu windsurfingowego i SUP poza godzinami pracy
– możliwość dołączenia do kursu windsurfingowego poza godzinami pracy
– zakwaterowanie na terenie bazy
– pracę w młodym, zgranym i fantastycznym zespole
Informacje o firmie
Jesteśmy profesjonalną szkołą windsurfingu i kitesurfingu na wodach Zatoki Puckiej. Oprócz kursów windsurfing, kitesurfing, wingfoil mamy w naszej ofercie przyczepy pod wynajem. Dzięki takiej osobie jak ty utrzymanie przyczep i naszej szkółki w dobrym stanie, przyciągnie więcej klientów, zadba o nich. A może podczas pracy załapiesz zajawkę do windsurfing?
Zapraszamy do MEGA SURFkemping POLARIS Chałupy.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Megasurf

605199... Wyświetl numer
m...@megas... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Chałupy Kemping Polaris
Kaperska 4a
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer