Magazynier / Pakowacz

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma KOLANKO poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier / Pakowacz

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentu W-Z
  • Rozliczanie dokumentacji magazynowej
  • Kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym
  • Przeprowadzanie kontroli stanu magazynowego
  • Pakowanie paczek

Wymagania:
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (możliwość dofinansowania do kursu)
  • Dokładność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Wynagrodzenie wsparte dodatkowymi benefitami
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia z określeniem ścieżki awansu zawodowego i finansowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na podany adres mailowy lub osobiście w siedzibie firmy.

Informacje o firmie
Firma Kolanko od 1992 roku rozwija się w branżach wodno-kanalizacyjnej, grzewczej i budowlanej. Zdobyte doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom rynku i ciągle wzbogacać naszą ofertę.

Zaopatrywanie naszych klientów w artykuły budowlane oraz materiały wykończeniowe jest naszą misją i pasją. Od lat ze szczególną uwagą wybieramy produkty, które cieszą się wyłącznie nienaganną opinią w branży. Dostępne w asortymencie naszego centrum budowlanego materiały poddawane są starannej selekcji.

Proponowane przez nas wyroby i rozwiązania znajdują zastosowanie w instalacjach gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ściekowych, przemysłowych i technologicznych, centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

Aktualizacja: 26.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kolanko

785607... Wyświetl numer
b...@kolan... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Chwaszczyno Kaszubska Droga 20
Kaszubska Droga 20
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer