Pakowanie przesyłek - sklep internetowy

Ogłoszenie nieaktualne

Pakowanie przesyłek - sklep internetowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4800 - 5100
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Nr ref: KO/PAK/09/23

CO OD NAS DOSTANIESZ?

Na początek dostaniesz umowę o pracę i stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku biżuterii. Mówimy poważnie. Jesteśmy uczciwym pracodawcą. Podpisujemy umowy i płacimy za nadgodziny. Doceniamy wysiłek, zaangażowanie i efekty pracy naszych pracowników, a zasady premiowania są zawsze jasno przedstawione.
Podejmiesz pracę w bardzo silnym i zgranym zespole, w pozytywnej atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia.
Zdobędziesz doświadczenie, podniesiesz kwalifikacje i rozwiniesz się. Dostępne są u nas szkolenia wewnętrze i zewnętrzne. 
Możliwe, że nie znasz naszej branży, więc zapewniamy, że nauczymy Cię wszystkiego co wiemy i razem będziemy zdobywać nowe informacje. Jeśli branża biżuterii i DIY nie jest Ci obca, to z pewnością ucieszysz się z możliwości dokonywania zakupów na preferencyjnych
warunkach. 
Jeśli jest to dla Ciebie coś nowego to zaskoczymy Cię różnorodnością naszego asortymentu i możliwościami  jaki daje. Możemy się założyć, że prędzej czy później, też zaczniesz robić u nas zakupy.
Pracujemy od poniedziałku do piątku. To znaczy, że weekendy będziesz mieć wolne. 

CZEGO OCZEKUJEMY W ZAMIAN:

Twoim głównym zadaniem będzie finalne pakowanie przesyłek, czyli zbieranie produktów według listy zamówienia. Ponadto do Twoich obowiązków będzie należeć pakowanie produktów gotowych i półproduktów do opakowań, etykietowanie produktów, kontrolowanie stanów magazynowych i ich uzupełnianie, wykonywanie prac pośredniczących między działem wysyłki a magazynem, przygotowywanie dokumentów wysyłkowych, więc Twoja praca będzie miała ogromne znaczenie. Dzięki tym wszystkim działaniom będziesz mieć bardzo duży wpływ na zadowolenie klientów i na to czy do nas wrócą. Długofalowe relacje są dla nas bardzo ważne. 
Poza wykonywaniem podstawowych obowiązków oczekujemy pozytywnej energii i zaangażowania w pracę. Chcemy żeby pracownicy naszej firmy przychodzili do pracy punktualnie. Pracujemy od 7.30 do 15.30. 

A CO JEST NASZYM ZDANIEM POTRZEBNE DO WYKONYWANIA TEJ PRACY:

Najprzyjemniej i najskuteczniej będziesz wykonywać zadania jeśli posiadasz kilka niżej wymienionych cech. 
Niezbędne w tej pracy są dokładność i skrupulatność. 
Przydadzą się zdolności manualne.
Spostrzegawczość i koncentracja to niezwykle cenione na tym stanowisku cechy.
Potrzebna Ci będzie umiejetność pracy w zespole. 
Bardzo dobra znajomość języka polskiego.
Pamiętaj, że docenimy zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków. 
Bardzo przydatne będzie doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży e-commerce. 
Ucieszy nas Twoja znajomość branży jubilerskiej, DIY, biżuterii hand made, ale nie jest to warunek konieczny.

 
Informacje o firmie
Od dziewiętnastu lat zajmujemy się dystrybucją artykułów do wyrobu biżuterii. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz bezpośrednią. Firma powstała z pasji, więc praca jest dla nas przyjemnością. Otaczamy się pozytywnymi ludźmi, którzy angażują się w rozwój naszej firmy. Dzięki świetnej współpracy od lat odnosimy sukcesy. 
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65464042
  • Data wyróżnienia: 27.09.2023
  • Data wprowadzenia: 27.09.2023
  • Aktualizacja: 27.09.2023
Wróć do góry