Pani ds. utrzymania porządku

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma poszukuje doświadczonych i rzetelnych osób do pracy na stanowisku Pracownik ds. utrzymania porządku. Jeśli masz umiejętności sprzątania, jesteś dokładny(-a) i samodzielny(-a), zapraszamy do aplikowania.
Obowiązki:
  • Wykonywanie prac porządkowych zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Dbanie o czystość w różnych przestrzeniach, w tym biurach, łazienkach, kuchniach itp.
  • Obsługa sprzętu i środków czystości zgodnie z obowiązującymi standardami.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.
  • Dostępność do pracy w godzinach
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Przyjazne warunki pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte] lub kontakt telefoniczny z rekruterem Maja [ukryte]
Firma Eltime Group jest pracodawcą równych szans.
Informacje o firmie
Agencja Pracy Eltime Group sp. zo.o. - Twój Partner w Rozwoju Kariery
Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która od lat specjalizuje się w łączeniu wykwalifikowanych kandydatów z renomowanymi pracodawcami. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie najbardziej odpowiednich pracowników, ale także wspieranie rozwoju kariery zawodowej oraz satysfakcji zarówno pracowników, jak i pracodawców.
Nasza Misja: Dążymy do budowania mostów między talentami a przedsiębiorstwami, przyczyniając się do wzrostu efektywności i sukcesu obu stron. Nasza misja to nie tylko dostarczanie personelu, lecz także kreowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji biznesowych.
Co Nas Wyróżnia:
  1. Indywidualne Podejście: Rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do specyfiki branży i oczekiwań klientów.
  2. Doskonałość w Rekrutacji: Nasz zespół doświadczonych specjalistów ds. rekrutacji przeprowadza procesy selekcji z najwyższą starannością, gwarantując znalezienie kandydatów, którzy idealnie pasują do wymagań danego stanowiska.
  3. Wsparcie Rozwoju Zawodowego: Nie kończymy naszej roli po zatrudnieniu kandydata. Wspieramy rozwój zawodowy poprzez szkolenia, doradztwo kariery i stałą komunikację.
  4. Etyka: Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi. Nasza transparentność i uczciwość to fundamenty, na których budujemy zaufanie naszych klientów i kandydatów.
Oferta Usług:
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów
  • Outsourcing personelu
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Doradztwo personalne
Dołącz do naszej społeczności sukcesu i pozwól nam wspólnie budować lepszą przyszłość zawodową.
Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem [ukryte] lub telefonicznie pod numerem [ukryte] .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eltime Group sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.