Pani sprzątająca w obiekcie noclegowym/ Прибиральник

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3000 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Sea Hostel w Gdyni poszukuję osoby do sprzątania obiektu noclegowego.
Jeśli nie posiadasz doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy i wytłumaczymy.
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie pokoi (zmiana pościeli, odkurzanie, mycie podłóg)
- utrzymywanie porządku w łazienkach (mycie kabin prysznicowych)
- utrzymywanie porządku na sali śniadaniowej (odkurzanie, mycie podłóg)
PRACA RÓWNIEŻ W WEEKENDY!
Jeśli jesteś zainteresowana prześlij Nam swoje CV na mail lub zadzwoń.
Tel. [ukryte]
Морський хостел у Гдині шукає людину для прибирання приміщень.
Якщо у вас немає досвіду, ми вас навчимо і все пояснимо.
ОБОВ'ЯЗКИ
- прибирання кімнат (зміна постільної білизни, пилосос, миття підлоги)
- прибирання ванних кімнат (миття душових кабін)
- підтримання порядку в залі для сніданків (пилосос, миття підлоги)
ПРАЦЮЄМО І НА ВИХІДНИХ!
Якщо Ви зацікавлені, будь ласка, надішліть нам своє резюме на електронну пошту або зателефонуйте нам.
Тел. [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alicja Olas w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 27.03.2024