Pedagog specjalny/ wychowawca

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
 chęć do pracy
- wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej/ oligofrenopedagogiki bądź pokrewne kierunki
- doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju psychomotorycznego
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
-prowadzenie zajęć grupowych dostosowanych do możliwości dzieci
-współpraca z rodzicami w celu zapewnienia ciągłości terapii
-prowadzenie dokumentacji
- pomoc w diagnozowaniu potrzeb dzieci

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  ( kwota od 6500 zł brutto  )
-przyjazne i profesjonalne  środowisko pracy
-możliwość udziału w szkoleniach

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu- aplikuj już dziś:)

Prosimy o przesłanie cv na adres mailowy [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aktualizacja: 13.02.2024