Pedagog Specjalny ze spec. z logopedii

Ogłoszenie mini
Gdynia, 7 minut od SKM Gdynia Orłowo Pedagog Specjalny ze spec. z logopedii Umowa o pracę
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna

Wymagania

  • Pedagog specjalny - Pedagogika Specjalna
  • Logopeda - logopedia lub neurologopedia

Opis stanowiska

  • Pedagog Specjalny - Udział w zespołach PPP, opracowanie dokumentacji PPP i IPET i WOPFU, prowadzenie zajęć specjalistycznych, pomoc rodzicom, nauczycielom, dzieciom, współpraca z nimi, wspieranie dzieci ze specyficznymi trudnościami i posiadającymi orzeczenie lub opinię lub taką potrzebę itp.
  • Logopeda - terapia dzieci z wadami wymowy i mowy, w tym dzieci z orzeczeniami i opiniami oraz PPP

Oferujemy

  • Spokojna praca, dobra atmosfera.

Aktualizacja: 18.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Przedszkole pw. św. Rodziny z Nazaretu

Lokalizacja

Adres
Gdynia, 7 minut od SKM Gdynia Orłowo

Ogłoszenie z portalu

praca.pl