Pedicurzystka/manicurzystka

Ogłoszenie mini
Gdańsk Śródmieście
Warzywnicza 3/4
pedicurzystka/manicurzystka Umowa zlecenie, Umowa o dzieło
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy doświadczonej i kreatywnej pedicurzystki, stylistki paznokci, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do tworzenia pięknych paznokci na dłoniach i stopach i umiesz wykonać pedicure kosmetyczny oraz jesteś samodzielna w swojej pracy, to jest praca dla Ciebie!:)
Wymagania:
 • Doświadczenie w zakresie stylizacji paznokci - praca w salonie min.1 rok
 • Znajomość różnych technik stylizacji, takich jak manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy oraz znasz jedną z technik przedłużania paznokci żelem lub  akrylem
   • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność obsługi klienta,
   - język angielski - komunikatywny!
 • Samodzielność w pracy

Obowiązki:
 • Wykonywanie różnych usług stylizacji paznokci oraz pedicure kosmetycznego
 • Utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy.
Oferujemy:
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, które będą uzgodnione indywidualnie w zależności od Twojego doświadczenia.
  • Przyjazne środowisko pracy i profesjonalny zespół.
  • Dostęp do wysokiej jakości narzędzi i produktów do stylizacji paznokci.

Jeśli jesteś pasjonatką stylizacji paznokci, która ceni sobie samodzielność i chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z portfolio prac na adres email: paznok..@..op.. wyświetl e-mail
W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja na stanowisko stylistki paznokci".
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, ale informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami.
Czekamy na Ciebie:) Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy współpracować i tworzyć piękne stylizacje paznokci razem!:)

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Paznokieciarnia

504 215 971
paznokieciarnia.gdansk@gmail.com

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer