Personel sprzątający - Praca od zaraz - Reda

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.
Dla znanej ogólnopolskiej firmy zajmującej się produkcją cateringu dietetycznego, z siedzibą w Redzie poszukujemy kandydatów odpowiedzialnych za zmywanie naczyń oraz utrzymanie czystości na kuchni.
Obecnie poszukujemy osób na zmywak w firmie cateringowej, która stanowi ważne wsparcie kucharzy w ich codziennej pracy. Jeżeli kuchnia jest dla Ciebie miejscem, w którym czujesz się jak ryba w wodzie, potrafisz działać zespołowo i jesteś człowiekiem dokładnym i systematycznym, to nasz zespół czeka na Ciebie.
Książeczka sanepidowska, to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce, gdzie będziesz mógł/mogła je wyrobić.
TWOJA ZADANIA:
  • sortowanie brudnych naczyń, sztućców i przyborów kuchennych przeznaczonych do zmywania zgodnie z zasadami ich mycia i konserwacji;
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w okolicy maszyn kuchennych.
TWOJE MOCNE STRONY:
  • Doświadczenie w pracy w kuchni lub zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność obsługi maszyn kuchennych lub otwartość na zdobycie tej umiejętności.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Gotowość do pracy w weekendy.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
MAMY DLA CIEBIE:
  • Ciepłe posiłki w czasie pracy;
  • kawa, herbata, woda;
  • firmową odzież;
  • odzież ochronną;
  • umowę zlecenie;
  • pracę w świetnym teamie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin.
A jeśli chcesz czegoś więcej, z nami masz możliwość awansu zawodowego wewnątrz struktury firmy!
Z uwagi na rygor sanitarny, praca w odzieży ochronnej.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez THR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-283) przy ulicy ul. Potokowa 26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres:rodo (małpa)thrgroup.pl Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sylwia Włuka

887849... Wyświetl numer
k...@thrgr... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Reda
SMS
Wyświetl numer