Piaskarz / Malarz przemysłowy / Pomocnik

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowywanie elementów i powierzchni do piaskowania i malowania
  • usuwanie rdzy, piaskowanie, szkiełkowanie, śrutowanie, malowanie
  • wykonywanie prac związanych z malowaniem zbiorników, rurociągów i konstrukcji stalowych
  • zabezpieczanie produktów przed korozją
  • wizualna kontrola przeprowadzonych procesów
  • realizacja procesu malarskiego na podstawie i zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną i jakościową
  • weryfikacja stanów magazynowych i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup potrzebnych materiałów do Mistrza Produkcji
  • bieżące utrzymanie piaskarek i pomp malarskich
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Piaskarz / Malarz
  • praktyczna znajomość i umiejętność obsługi maszyn do piaskowania, kompresorów oraz pomp hydrodynamicznych
  • znajomość klas piaskowania
  • umiejętność pracy na podstawie dokumentacji technicznej
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
Warunek konieczny:
  • znajomość, praktyka w przygotowywaniu i zabezpieczaniu antykorozyjnym
OFERUJEMY:
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział w projektach krajowych i międzynarodowych
  • pracę stacjonarną na terenie naszego zakładu
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • możliwość przystąpienia do grupowej Opieki Medycznej
  • spotkania integracyjne, sportowe środy
Informacje o firmie
Firma Euro-Weld jest firmą rodzinną, produkcyjną, świadczącą usługi w zakresie wykonawstwa rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, parowników, wymienników ciepła, urządzeń i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Wykonujemy projekty zgodnie z zamówieniem i dokumentacja klienta. Współpracujemy przede wszystkim z klientami ze Skandynawii i Europy Zachodniej przy projektach znajdujących zastosowanie m.in. w branżach offshore, morskiej, petrochemicznej, energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej.
www.euroweld.pl

Aktualizacja: 02.04.2024