Pielęgniarka lub Położna, student/-ka położnictwa/pielęgniarstwa

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
1800 - 3000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Jesteś wykwalifikowaną(-ym) pielęgniarką(-rzem)/położną(-ym) lub studentką/studentem pielęgniarstwa/położnictwa po licencjacie, chcesz rozwijać się zawodowo i zdobywać nowe kompetencje, lubisz pracę z ludźmi i łatwo nawiązujesz relacje? Do współpracy z profesorem medycyny, specjalistą w dziedzinie diagnostyki i leczenia niepłodności, ginekologii, endokrynologii i andrologii poszukujemy nastawionej na rozwój, otwartej i komunikatywnej osoby, która wesprze działalność medyczną. Oferujemy pracę dodatkową ( 3-4 h dziennie w tym w wybrane weekendy, ok. 0,5 etatu ), narzędzia niezbędne do realizacji zadań i życzliwą atmosferę.
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Kontakt z pacjentami (mailowy, telefoniczny)
  • Udzielanie pełnej informacji o świadczonych usługach
  • Umawianie i potwierdzanie wizyt
  • Obsługa programu do dokumentacji medycznej
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminalu płatniczego oraz wystawianie faktur pacjentom
  • Pobieranie krwi
  • Po przeszkoleniu, wykonywanie USG
  • Asystowanie przy specjalistycznych procedurach dodatkowych w gabinecie
  • Przygotowywanie raportów i zestawień,
  • Dbanie o dobry wizerunek gabinetu i lekarza
Czego wymagamy?
  • Dyspozycyjności w godzinach porannych (6:30-9:30) w dni powszednie i wybrane weekendy w godz. 8:30-13:30
  • Wykształcenia kierunkowego (położnictwo) i prawa wykonywania zawodu
  • Mile widziane osoby po licencjacie ze statusem studenta/studentki
  • Doświadczenia  w pobieraniu krwi u dorosłych
  • Nastawienia na rozwiązania problemów i zaradności
  • Rzetelności, odpowiedzialności i uczciwości
  • Empatii i komunikatywności
Co oferujemy?
  • Współpracę w ramach umowy zlecenia lub kontraktu B2B.
  • Wynagrodzenie w wysokości 30 zł brutto za godzinę przez pierwsze 3 miesiące współpracy z możliwością negocjacji stawki przy dalszej współpracy
  • Możliwość rozwoju w obszarze diagnostyki i leczenia niepłodności
  • Okazję do zdobycia kwalifikacji w wykonywaniu USG w ocenie płodności
  • Współudział w ciekawych projektach naukowych
  • Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu
  • Atmosferę szacunku i partnerstwa
Brzmi interesująco? Zgłoś się i prześlij nam swoje CV.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Aktualizacja: 10.04.2024