Pielęgniarka / pielęgniarz

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje pielęgniarki i pielęgniarzy na oddziały szpitalne.

Główne obowiązki:
- zapewnienie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej  zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, posiadanymi kompetencjami i zasadami etyki zawodowej,

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe,
- aktualne prawo wykonywania zawodu,
- mile widziany kurs kwalifikacyjny bądź specjalizacja w danej dziedzinie,
- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej,
- odpowiedzialność i sumienność za powierzone zadania,
- dyspozycyjność i elastyczność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dodatek stażowy,
- dodatkowy urlop,
- terminowe wynagrodzenie,
-  benefity: dofinansowania do studiów, specjalizacji, kursów, szkoleń i innych form kształcenia, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym "wczasy pod gruszą", kasa zapomogowo - oszczędnościowa), dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres r...@7szmw.pl Wyświetl e-mail
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ"
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku

585526... Wyświetl numer
k...@7szmw.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
Wyświetl numer