Pielęgniarka_Pielęgniarz - Punkt Pobrań Oddzi. Dzienny Chemio. i Hema.

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Aniołki
Dębinki 7
Pielęgniarka_Pielęgniarz - Punkt Pobrań Oddzi. Dzienny Chemio. i Hema. Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

                                                 Pielęgniarka_Pielęgniarz
                    Punkt Pobrań (Oddział Dzienny Chemioterapii i Hematologii)

                   ROZMOWY REKRUTACYJNE PROWADZONE SĄ NA BIEŻĄCO,
                              MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OD WRZEŚNIA

Osoby aplikujące, muszą spełniać wymagania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10.07.2023 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. 2023 poz. 1515).

Zakres obowiązków, m.in.:
  • POBIERANIE MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO Z KRWI ŻYLNEJ I Z PORTU NACZYNIOWEGO,
  •  współpraca z gabinetem zabiegowym na Oddziale Dziennym Hematologii lub Onkologii.
Podejmiemy współpracę z osobami posiadającymi:
  • wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • doświadczenie w pobieraniu krwi żylnej,
  • doświadczenie w pobieraniu krwi z portu naczyniowego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność współpracy z Pacjentami,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dokładność.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z pacjentem onkologicznym,
  • szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie - Pielęgniarstwo Onkologiczne.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub umowę zlecenie, (informacyjnie podaje się, że w toku odrębnej procedury możliwość zatrudnienia w ramach tzw. kontraktu),
  • praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 14:35 lub jako dodatkowa w godzinach od 07:00 do 12:00,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • w ramach umowy o pracę benefity pracownicze takie jak:
  • dodatek za wysługę lat,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  • możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport),
  • karty rabatowe LOTOS,
  • dofinansowanie szkoleń kierunkowych, kursów kwalifikacyjnych i specjalizacji pielęgniarskich.
Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie https://uck.traffit.com/public/form/a/4c 602568... Wyświetl numer 940056a3d2462d29c63c65968673d

lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 04.06.2024