Pielęgniarka_Pielęgniarz - Zakład Diagnostyki Chorób Serca

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

ROZMOWY REKRUTACYJNE Z KANDYDATAMI PROWADZONE SĄ NA BIEŻĄCO, MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OD ZARAZ

Osoby aplikujące, muszą spełniać wymagania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10.07.2023 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. 2023 poz. 1515).

Główne zadania:
  • zamawianie leków,
  • pobieranie krwi,
  • asystowanie przy próbach dobutaminowych oraz echach przezprzełykowych.

Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończony kurs EKG,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność współpracy w interdyscyplinarnym zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • budowanie efektywnych relacji z  pacjentem i jego rodziną, umiejętność dostosowywania stylu komunikacji do pacjenta.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (informacyjnie podaje się, że w toku odrębnej procedury możliwość zatrudnienia w ramach tzw. kontraktu),
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 (wymiar etatu 7h35’),
  • terminowe wynagrodzenie,
  • ciekawą pracy w jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce.
  • w ramach umowy o pracę benefity pracownicze takie jak:

  1. dodatek za wysługę lat,
  2. Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  3. kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  4. możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport),
  5. karty rabatowe LOTOS,
  6. dofinansowanie szkoleń kierunkowych, kursów kwalifikacyjnych i specjalizacji pielęgniarskich.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie
https://uck.traffit.com/public/form/a/28732ad93dcd1bcee2d555146cfc7f 847278... Wyświetl numer d
lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Aktualizacja: 17.04.2024