Pilnie zatrudnię pracownika porządkowego

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Praca dla osób z orzeczeniem

Stanowisko: Sprzątaczka, Pracownik porządkowy

Miejsce pracy : Gdynia, ul. Łużycka

Dojazd: SKM Z Dworca Gdańsk do Gdynia Redłowo , 7 minut do obiektu.

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakładzie pracy (serwis kantyny, serwis toalet, sprzątanie biur)

Wymagania :
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;
- gotowość do pracy w godzinach
od 14:30-20:30 ,Pon.-Pt., WOLNE WEEKENDY

Oferujemy :
- umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie na umowę o zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji;
- świadczenia dla osób z niepełnosprawnościami

DBAMY, BY NASZE PROCESY REKRUTACJI BYŁY DOSTĘPNE!

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy.
Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym.
Informacje o firmie
Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

Aktualizacja: 18.04.2024